Sinema & TV ve Tiyatro için özel Efekt Makyajı ve Eğitimi

Efekt Makyajı | Efekt Makyajı Eğitimi

Efekt Makyajı,Efekt Makyajı Kursu,Makyaj Eğitimi,Makyaj Kursu İstanbul,en iyi makyaj kursu,profesyonel makyaj kursu fiyatları,oya tolga ile profesyonel makyaj

Efekt Makyajı | Efekt Makyajı Eğitimi

Oya Tolga 70. lerin başında Paris’te “Jean Piere Florimont”,  “Jean d’Estrees Esthetique Visagisme” Londra’da “The Park School of Beauty Therapy" okullarını bitirdikten sonra Türkiye'ye mesleğini icra etmek için döndüğü dönemin şartlarında ki Türkiye'de Sinema&TV Teknik Makyajı (Efekt Makyajını) uluslararası standartlarda uygulayabilen kimse yoktu.

 

Oya Tolga o tarihlerde Türkiye'de gerçekleştirilen yerli yabancı bütün nitelikli Sinema,Televizyon,Tiyatro,Reklam Ftoğraf Çekimi gibi Teknik ve Efekt Makyaj gerektiren Prodüksiyonlar'da alternatifsiz olarak müracaat edilen tek İsimdi.

Bu vesile ile Oya Tolga  70. lerin başından günümüze dek Türkiye piyasasında Yapılmış yerli yabancı sayısı 3.000'nin üzerinde Prodüksonda görev almış ve bu sebep ile Türkiye'nin ve hatta Dünyanın sayılı Make-Up Artislerindendir.

Dönemin şartlarında oluşan yoğun talebi tek başına karşılama şansı olmadığından Piyasanın nitelikli Eleman ihtiyacına karşılık verebilemek için Oya Tolga 1978 de ''HERA AJANS OYA TOLGA MAKE-UP STUDIO'' Şirketini kurar ve verdiği Eğitimlerle Sektöre sayısız Uzmanlar yetiştirmiş ve hala Maçka'da ki ''Oya Tolga Make Studio'da'' yetiştirmeye  yarım asırdan beri devam ediyor... 

Oya Tolga Efekt Makyajları için buraya tıkla

  

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

 OYA TOLGA MAKE-UP STUDIO

 

Süleyman Seba Cad. No: 74-9 Maçka / Beşiktaş /İstanbul 

Tel: 0212 261 6875

© 2016 Oya Tolga Official Homepage