Firmaların Personeline kişiye özel Kurumsal Makyaj Eğitimi

Kurumsal Makyaj Eğitimi

Beden dilimiz, görüntümüz, birikimlerimiz, karizmamız ve öz güvenimiz, imajımızın bazı unsurlarını oluşturuyor. İmaj çağını yaşadığımız günümüzde, şirketlerin ve çalışanlarının ortak bir imaj belirlemesine büyük önem veriliyor.

Kıyafet ve makyajın güzel taşınmasının imajı kuvvetlendireceği, iyi pazarlanan imajın şirketi daha yükseğe taşıyacağına inanılıyor. Hal böyle olunca imdada, imaj yönetimi eğitimleri yetişiyor.

İş insanları bu eğitimlere katılarak beden dili, işyerinde giyim kuşam, iş yemekleri, kartivizit verme kuralları, sofra kuralları, telefonla görüşme gibi konularda bilgi sahibi oluyorlar. İmaj yönetimi eğitimlerinin önemli konularından biri de makyaj.

 

Başkalarının zihninde oluşturduğumuz düşüncelere imaj deniyor. İş dünyasında başarı için imaj en önemli unsurlardan biri. 45 yıldır makyöz (make-up artist) olarak çalışan Oya Tolga, iş kadınlarına 'makyaj' eğitimi vererek 'imajlarına' katkıda bulunuyor. 15 yılda 4 bine yakın üst düzey yönetici kadına kişisel makyaj eğitimi veren Tolga, "Net ve iyi bir görüntüye sahip olan kişi, bunu işine de yansıtır" diyor. 

 

Bu gerçeğin farkındalığı ile organize olan birçok bilinçli Firma bizimle iş birliği içinde Personeline Kişisel Gelişim Eğitimleri Programı kapsamında ''kişiye özel Anatomik Makyaj Eğitimi'' kursunu sunuyor ve bu Eğitim Çalışanlar tarafından büyük bir beğeni ile katılım görüyor.

 

''MAKYAJ AKILLI KADININ TERCİHİDİR" diyen Oya Tolga; Makyaj Stüdyosunda kendi yüzünü tanıyarak doğru şekilde makyaj yapmak isteyen tüm hanımlara kişisel makyaj eğitimi vermeye devam etmektedir.

Makyaj yapılan ciltlerin aşınması, erken yaşlanması gibi riskler yanlış uygulamalar yapıldığında ortaya çıkar. Malzemeleri bilerek kullanmak ve öğrenmek gereklidir ve bu konuda kendimizi biraz profesyonelce eğitmemiz lazım. Bu kursta size hangi renklerin yakıştığını, doğru malzemeyi, gölgeleme ve aydınlatma tekniklerini ve katılacağınız ortamlara uygun makyaj yapmayı ayna karşısında Oya Tolga ile birebir çalışarak kendinizde uygulayarak öğreneceksiniz.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

 OYA TOLGA MAKE-UP STUDIO

 

Süleyman Seba Cad. No: 74-9 Maçka / Beşiktaş /İstanbul 

Tel: 0212 261 6875

© 2016 Oya Tolga Official Homepage