Kozmetik Firmalarına Marka&Ürün PR tanıtım Desteği ve Danışmanlığı  

Türkiye'de ki Kozmetik Piyasası veya daha doğru bir ifadeyle bu piyasayı şekillendiren Türk Kadınının Makyaj anlayışı bir çok Coğrafyada bulunan farklı Kültürlere mensup Ülkelerde olduğu üzere kendini başka Ülkelerden ayıran özelikleri ve kendine has bir Karakteri var.

Bu Karakteri dizayn en önemli hatta tek etken o toplumun içinde yaşayan Kadınların kendi Kültürel unsurlarından doğan tercihleri ve davranış kalıplarıdır.

Her ne kadar Globalleşen Dünyamızda ortak bir Kültürün oluştuğunu düşün sekte evrensel kabul ettiğimiz Moda çizgisi, Zevkler ve tercihler detaya inildiğinde çok da paralellik arz etmeyebiliyor.

Özelikle Kadınların görsel zaviyede Kimliklerini, Şahsiyetini ve Duruşunu yansıtmada en önemli araçlardan biri olarak gördükleri '' Makyaj ve Kozmetik '' gibi bir hassas mecra ‘da Kozmetik Firmaları Marka ve Ürünlerinin lansmanını yaparken faaliyet gösterdikleri Ülkeye has spesifik değer ve detayları göz ardı etme lüksüne sahip değiller.

Türkiye Kozmetik piyasasında nerdeyse yarım asıra yaklaşan geçmişimde bir çok Uluslararası ve benim kriterlerime göre çok da kaliteli Ürünlere sahip Firmaların Türkiye’ye yaptıkları devasa yatırımlara rağmen burada muvaffak olamayıp geri çekilmelerine üzülerek şahit oldum.

Halbuki bu Firmaların bir çoğu yanlış stratejilerle yatırmalarını kendi mezarlarına dönüştürmek yerine bizimde vaktiyle Danışmanlığını ve PR Politikasını kurguladığımız Max Factor ve ayrıca çalıştığımız isimlerini tek tek veremeye gerek görmediğim başarılı Firmalar gibi bu Ülkenin Karakterine uygun bir PR Politikası ile  Türkiye Kozmetik Pazarının Liderleri konumuna yükselebilirlerdi.     

Biz Oya Tolga Make Up Studio olarak Ürünleri'nin kalitesine inandığımız Firmalara bizden bu hizmeti talep ettikleri takdirde PR çalışmalarında Danışmanlık desteği ve fiili olarak ortak çalışma içeresinde Reklam ve Tanıtım Organizasyonları düzenleyebiliyoruz.

Oya Tolga isminin Markanıza referans edileceği bir PR çalışması ancak Ürünlerinizin bizim kendi Kalite Kriterleri ile örtüşmesi halinde gerçekleşebileceğini unutmayın ayrıca yapılacak ortak çalınmanın kurgusu genel hatları ile tarafımızdan tayin edilmeli veya sizin önereceğiniz kurgu ve tanıtım konsepti Oya Tolga'nın  imajına ve doğrularına uygun düşmeli...         

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

 OYA TOLGA MAKE-UP STUDIO

 

Süleyman Seba Cad. No: 74-9 Maçka / Beşiktaş /İstanbul 

Tel: 0212 261 6875

© 2016 Oya Tolga Official Homepage