Kozmetik Firmalarının Elemanlarına Profesyonel Makyaj  Eğitimi

0212 - 261 68 75

Satışa yönelik Profesyonel Makyaj Eğitimi Referanslarımız...

Satış Odaklı Profesyonel Makyaj Eğitimi

Oya Tolga; Maçka da ki Makyaj Stüdyosunda verdiği Kozmetik Firmalarının Elemanlarına ''Satışa yönelik profesyonel Makyaj Eğitimi ile'' bire bir Müşteriye hizmet veren Personeli çalıştığı Firmanın Ürün yelpazesinde olan Ürünlerle ilgili teknik bilgi ve uygulama yöntemleri konusunda eğiterek daha sağlıklı hizmet verebilmelerini amaçlayan Makyaj Eğitim programları düzenliyor.

Türkiye de ki Kozmetik piyasasında yer alan yerli yabancı birçok Firma yıllardır Oya Tolga'nın Firmalara ve Ürünlerine özel tertiplediği Eğitimlere Personelini göndererek nitelikli bir Satış Ekibi oluşturma konusunda ve bunun doğal yansıması olan Satışlarında oldukça olumlu neticeler elde ediyorlar.

Eğitimlerimize Katılan Personel satışını yaptığı ürünleri tanıma ve Profesyonel olarak uygulama imkanı buluyor ve bunun yanında Anatomiye göre Profesyonel Makyaj uygulamaları konusunda verdiğimiz eğitim sayesinde hizmet verdiği Müşterileri Anatomilerine göre analiz ederek doğru ve bilinçli bir şekilde yönlendirme imkanını elde ediyorlar... 

Ayrıca Cilt Bakım Ürünlerinin Cilt Yapısına göre doğru kullanımı ve Müşterinin doğru yönlendirilmesi hususunda da eğitim verilmektedir.     

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

 OYA TOLGA MAKE-UP STUDIO

 

Süleyman Seba Cad. No: 74-9 Maçka / Beşiktaş /İstanbul 

Tel: 0212 261 6875

© 2016 Oya Tolga Official Homepage