Meslek Sahibi olmak isteyenler için Profesyonel Makyaj Kursu ve Makyaj   Eğitimleri

Oya Tolga ile Profesyonel Makyaj Kursu

Oya Hanım Profesyonel Makyaj kurslarından herhangi birine kayıt olan öğrencisini mevcut programdan bağımsız olarak mesleği tam anlamıyla öğretmeden mezun etmiyor yani siz kurs süresince mesleği icra edecek kıvama gelmediyseniz ücretsiz olarak Oya Hanımdan eğitim almaya devam edebiliyorsunuz.

 

Oya hanım hem piyasadaki yarım asırlık itibarından hemde kendi ahlaki değerlerinden ötürü Eğitimlerine katılan hiçbir öğrencisini tam olarak eğitildiğinden ve mesleğe hazır olduğuna kanaat getirmeden mezun edip Diploma vermiyor.

Bu kurslardan herhangi birine katıldıktan sonra bu mesleği gerçek anlamda öğreneceğinizden vede Oya Tolga Diplomasının İş bulma noktasında çok geçerli bir Referans olacağından emin olabilirsiniz...

 

Profesyonel Makyaj Kursu ve Eğitimleri

 

Oya Tolga; Makyaj Stüdyosunda verdiği profesyonel makyaj kursu ve eğitimi ile genç makyaj sanatçıları yetiştirmektedir. Kurslar hafta içi Salı, Çarşamba saat 13.00-17.00 arası devam etmektedir.

Oya Tolga öğrencileri ile bire bir çalışmaktadır ve kurs süresi 2 aydır.

Hızlandırılmış Profesyonel Makyaj Kursu

Bunun dışında özellikle İstanbul dışından ve yurt dışından katılmak isteyenler için hızlandırılmış profesyonel makyaj kursu ve eğitimi vermektedir.

Bu hızlandırılmış Profesyonel Makyaj Kursunun süresi  hafta içi Pazartesiden Cumaya 5 gündür saatleri ise 10.00-17.00 arasıdır ve  Oya Tolga öğrencileri ile bire bir çalışmaktadır...

Profesyonel Makyaj Kursu Hakkında bilmeniz gerekenleri Oya Tolga ayrıntılı bir şekilde anlatıyor...

Bu yazı okumak için lüften buraya tıklayınız

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

 OYA TOLGA MAKE-UP STUDIO

 

Süleyman Seba Cad. No: 74-9 Maçka / Beşiktaş /İstanbul 

Tel: 0212 261 6875

© 2016 Oya Tolga Official Homepage