• Facebook App Icon
  • Twitter App Icon
  • Google+ App Icon

Çelik Oya Tolga'nın Marifeti ile Kadın oldu

August 8, 2013

Çelik Oya Tolga'nın Marifeti ile Kadın oldu

 

Ünlü şarkıcı Çelik'in kadın olması herkes tarafından şaşkınlıkla karşılanmıştı. Çelik neden kadın olduğunu ve yaşadıklarını anlattı.

 

Bir gösteri için kadın kılığına girerek sosyal medyada büyük yankı uyandıran ünlü şarkıcı Çelik neden kadın olduğunu ve bunun öncesinde ne gibi ayrıntılara dikkat ettiğini Cüneyt Özdemir'e anlattı.

Şizoid adlı oyununu anlatan Çelik; "Bu Yıldırım Mayruk ve Barbaros Şansal tarafından hazırlanan bir tasarım. Benim tarafımdan yazılmış ve yönetilmiş bir Şizoid oyunu. İlk gösterimi bir davetli kitlesine yapıldı ve 12 Mayıs'ta ilk kez halk karşına çıkacağız. Projenin özü bu" diyerek projenin ne olduğunu anlatan Çelik Şizoid oyununda neden kadın olduğunu anlattı.

 

NEDEN KADIN KILIĞINA BÜRÜNDÜ?

 

"Çelişkilerde kaldığımız, öteki olduğumuz, kalabalığın doğrusuna ayak uydurduğumuzu ben ancak öteki olarak, yani kadın olarak yansıtabileceğimi düşündüm'' şeklinde açıkladı.

 

YADIRGAYANLAR VE TEBRİK EDENLER OLDU

 

Ayrıca Çelik bu nedenle kendisine yapılan tepkileri olgunlukla karşıladığını dile getirdi. Kimi insanın yadırgadığını ve kızdığını söyleyen Çelik, cesaretinden dolayı onu kutlayanların da olduğunu söyledi.

Oya Tolga ve Yıldırım Mayruk'un konuşmasını anlatan Çelik, Oya Tolga'nın hiçbir şekilde Çelik'ten kadın olmaz, onun her yerinden erkeklik fışkırıyor demesini gülerek anlattı.

 

BİR AY BOYUNCA TOPUKLU AYAKKABI GİYMİŞ

 

Ayrıca sadece topuklu ayakkabı giyebilmek için 1 ay boyunca çalıştığını da söyledi. Bunun çok zor ve iğrenç bir şey olduğunu da sözlerine ekledi.

 

Ünlü Makyöz Oya Tolga başta ''Çelik'ten  kadın olmaz her tarafından erkeklik fışkırıyor demesine rağmen'' Barbaros Şansalın ısrarı üzerine makyajını yapmayı kabul etti ve neticesinde ''aslında hiç de fena olmadı'' demek zorunda kaldı.

 

Çelik kendisini tanıyamadığını ve şaşkınlığını şu şekilde ifade etti :

Oya Tolga'nın makyajından sonra Tolga Karel’in evine fotoğrafları çektirmeye gittik. Tolga beni görünce “Abi ben evliyim.
Kusura bakma” dedi. O kadar kadın gibi olmuşum. Hâlâ bacaklarımın kendi bacaklarım olmadığını, fotomontaj yapıldığını söyleyenler var. Bana evlenme teklif eden erkekler var internet üzerinden! “Vallahi benden daha güzel olmuşsun” diyen kızlarımız da...

 

Burada esasında konu Çelik'in ne kadar kadın olabildiğinden ziyade böyle bir şey yaparak gösterdiği cesaret ve bunun ötesinde vermek istediği mesaj dikkate alınmalı...    

 

 

Kaynak : www.oyatolgamakyajkursu.com

 

Please reload

Featured Posts

Yıldızları Boyayan Kadın Oya Tolga

October 1, 2017

1/6
Please reload

Recent Posts
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

 OYA TOLGA MAKE-UP STUDIO

 

Süleyman Seba Cad. No: 74-9 Maçka / Beşiktaş /İstanbul 

Tel: 0212 261 6875

© 2016 Oya Tolga Official Homepage