• Facebook App Icon
  • Twitter App Icon
  • Google+ App Icon

Makyaj Uzmanı Oya Tolga 25 SENE SONRA MAKYAJ ÖĞRETMEYE GELDİ

April 18, 2015

 

 

Makyaj uzmanı Oya Tolga, en son 25 sene önce bir film çekimi için geldiği Eskişehir’e, bu sefer makyajın inceliklerini öğretmeye geldi.

 

Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Meslek Yüksekokulunun düzenlemiş olduğu “Oya Tolga ile Profesyonel Makyaj Eğitimi” semineri Yunus Emre Meslek Yüksekokulu Seminer Salonu’nda gerçekleştirildi. Yunus Emre Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Göksel Arlı etkinliğin amacını şu sözlerle dile getirdi: "Biz bu semineri bir altyapı projesi kapsamında gerçekleştiriyoruz. Daha önceki haftalarda da uzman eğitimciler gelmişti. Oya Tolga da bu konuda daha önce yurt dışında eğitim almış aynı zamanda TRT'de makyöz olarak çalışmış çok değerli bir öğretici. Onun için kendisini davet ettik. Bugün temel makyaj teknikleri ve makyajın uygulamaları ile ilgili bir eğitim verecek öğrencilerimize."

 

Makyaj Uzmanı Oya Tolga

 

"Eskişehir'e 25 sene önce Anadolu Üniversitesinde "Kaldırım Serçesi" adlı bir filmin çekimlerine gelmiştim.” diyen Makyaj Uzmanı Oya Tolga, “Son derece başarılı bir yapımdı. Güzel bir denemeydi. Çok güzel bir çalışma yaptık. Eskişehir'i o zaman tanıdım. Kısmet o kadar sene sonra tekrar buraya gelmekmiş. Gelip tekrar sizlerle ve Eskişehir ile buluşup bu semineri gerçekleştirdiğimiz için kendimi çok şanslı hissediyorum." diyerek memnuniyetini belirtti. Doğru makyaj ve makyajın uygulanması hakkında bir slayt ile öğrencilere bilgi veren Makyaj Uzmanı Oya Tolga daha sonra gönüllü bir katılımcıyı sahneye alarak anlattıklarını konuğun üzerinde uyguladı.

 

Makyaj Uzmanı Oya Tolga'nın Eskişehir'de verdiği seminer ile ilgili bir video :

 

Bu arada Makyaj Uzmanı Oya Tolga yarım Asırlık tecrübesi ile talep üzerine Üniversiteler ve Kurumsal Firmalar için Yüze ve Işığa göre doğru Anatomik Makyaj uygulaması ile ilgili toplu eğitim seminerleri vermektedir...

Makyajla ilgili tüm soruların da cevaplanabildiği Eğitim seminerleri için lütfen içerik ve programın kapsamına göre gerekli hazırlık sürecini göz önünde bulundurarak Randevu almanız tavsiye edilir.

 

Makyaj Uzmanı Oya Tolga'nın sundu bu hizmet hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki linki tıklayınız :

 

 

 

http://www.oyatolga.com/kurumsal-makyaj-egitimi

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak : 2 Eylül Gazetesi , 5 Haziran 2015 | Eskişehir |  www.oyatolgamakyajkursu.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Featured Posts

Yıldızları Boyayan Kadın Oya Tolga

October 1, 2017

1/6
Please reload

Recent Posts
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

 OYA TOLGA MAKE-UP STUDIO

 

Süleyman Seba Cad. No: 74-9 Maçka / Beşiktaş /İstanbul 

Tel: 0212 261 6875

© 2016 Oya Tolga Official Homepage