• Facebook App Icon
  • Twitter App Icon
  • Google+ App Icon

Ünlülerin Makyözü Oya Tolga Zeki Müren'i sizin için 25 yaş gençleştirdi ...

March 27, 1987

 
Erol Atar'ın İstanbul'daki stüdyosunda hazırlanan çekimde yapımcı Erşan Başbuğ bile Zeki Müren'in prova çekimiyle ekrana gelmesine hayretler içinde kaldı.

Ünlülerin vazgeçilmez Makyözü Oya Tolga ile çekimlerde süpervisör olarak yardımcı olan Erol Atar'ın hazırladığı Zeki Müren gerçekten pırıl pırıl parlayan yeni doğmuş güneşe benziyordu... 

 

Ünlülerin Makyözü ''Oya Tolga'' Zeki Müren'i sizin için 
25 yaş gençleştirdi... 

 

Ünlülerin Makyözü Oya Tolga

 

Yarım asrı devirmesine rağmen Zeki Müren birçok genç meslektaşı kadar objektiflerden kameralardan çekinmiyor, korkmuyor.

Neden mi? Her zaman izleyenlerin., dinleyenlerine duyduğu saygıdan dolayı öylesine titiz hazırlanıyor ki programlarına, sonuç olarak her seferinde yepyeni bir Zeki Müren görüyorsunuz. Tıpkı Samanyolu programında şaşıracağınız "Delikanlı Paşa" gibi...

 

 

 

Bir şarkı halk tarafından beğenilir de Zeki Müren hiç ilgisiz kalır mı?

Dinleyicilerine meslektaşları arasında en derin saygıyı besleyen sanatçı olan Zeki Müren son günlerin en sevilen şarkısı "Yağdır Mevlam Su"yu önce plağına okuduktan sonra ekrandan duyurmayı kabul etti.

Erşan Başbuğ'un hazırladığı "Samanyolu" programı için Stüdyo Erol'-da özel olarak hazırlanan dekor önünde çekimi gerçekleştirilen Zeki Müren'i  ünlü makyöz Oya Tolga adeta 25 yaş gençleştiri verdi.

 

Son Yılbaşı çekiminde yapılan makyajımın beğenilmesi üzerine süpervisör olarak yardımını istediği ünlülerin fotoğrafçısı Erol Atar ve ünlü Makyöz Oya Tolga'nın ellerine kendini bırakan Zeki Müren sanat yaşamında ilk kez bir prova çekimiyle ekrana gelecek.

Evet, yanlış anlamadınız.

Bir prova çekimiyle milyonların huzuruna çıkacak Zeki Müren. Mesleğine karşı son derece titiz olan Zeki Müren gibi bir sanatçı prova çekimleriyle nasıl tatmin olur dersiniz?

İşte bunu da gelin ünlü sanatçının çekimlerine katılanlardan dinleyelim: -"Bir sihirli değnek değdi sanki.

 

Her televizyon programı için saatlerce çekim yapılan, defalarca izIendikten sonra tekrar tekrar üzerinde çalışılan Zeki Müren ilk kez bir prova çekimiyle ekrana gelmeyi kabul etti.

Makyöz Oya Tolga ile süpervisör Erol Atar'ın kamera karşısına hazırladığı Zeki Müren "Yağdır Mevlam Su"yu okurken öylesine duygulandı ki kimse bu çekimin prova çekim olduğuna inanamadı. Şimdi siz de izleyebilirsiniz.

Ve ekranda 25 yaş gençleşmiş bir "Delikanlı Paşa" göreceksiniz." Evet bakalım sizler de Zeki Müren'i 25 yaş gençleşmiş bulacak mısınız?

Ama bu çekimin yayınlanmasına kendisi izin verdikten sonra çok farklı pırıl pırıl bir Sanat Güneşi izleyeceğimiz muhakkak. Allah bu şansı diğer ekran yıldızlarına da nasip etse ya... 

 

Kaynak : Milliyet 1987 | Ünlülerin Makyözü Oya Tolga www.oyatolgamakyajkursu.com

 

Bu arada”MAKYAJ AKILLI KADININ TERCİHİDİR” diyen Oya Tolga;

Makyaj Stüdyosunda kişisel olarak kendi yüzünü tanıyarak doğru makyajı

yapmak isteyen tüm hanımlara kişisel makyaj eğitimi vermeye devam etmektedir.

 

Oya Tolga’nın sunduğu bu eğitim hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen

aşağıdaki linki tıklayınız :

 

http://oyatolgamakyajkursu.com/kurskayit/makyaj-kursu/

 

 

 

Please reload

Featured Posts

Yıldızları Boyayan Kadın Oya Tolga

October 1, 2017

1/6
Please reload

Recent Posts
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

 OYA TOLGA MAKE-UP STUDIO

 

Süleyman Seba Cad. No: 74-9 Maçka / Beşiktaş /İstanbul 

Tel: 0212 261 6875

© 2016 Oya Tolga Official Homepage